Precision

Precision stabilizerStūres demperis slāpē stūres asas kustības. Braucot pa nelīdzenumiem lielāko daļu sitienu kas rodas riteņiem krītot bedrēs vai uzbraucot akmeņiem, celmiem, uzņem stūres demferis, rokām tikai nedaudz atstājot:)

 Arī līkumos braucot bez stūres demfera kāda bedrīte var uzsist pa stūri un kvadracikls sagriežas šķērsām. Demperis braukšanu padara līganāku, vienmērīgāku, mazāk stresainu un vieglāku. Nav tik stipri jātur stūre, līdz ar to rokas tik ātri nepiekūst.

.

Precision ir top klases stūres demferi. Nav paši lētākie, bet strādā perfekti vairākus gadus. Tā konstrukcija ir tāda, ka iekšā ir tikai viena kustīga detaļa. Tas spēj uztvert tādus triecienus, kuri parastos demperus vienkārši sabojā.

Precision stūres demferi ir regulējami. Atsevišķi iespējams noregulēt vidu un malas. Var noregulēt tā, ka demperi nejūt vispār, var noregulēt tā, ka stūri gandrīz nevar pagriezt:)

Amerikā 19 no 20 pro braucējiem izvēlas Precision. Tai skaitā Dustin Wimmer, Joe Byrd utt. Šeit var palasīt viņu atsauksmes par Precision. Un pats svarīgākais - Precision viņus nesponsorē, viņiem nemaksā par to, lai viņi izvēlētos Precision.  Nu jau arī Latvijā un citur Eiropā aizvien lielākā daļa braucēju sāk lietot Precision - Agris Neija, Edgars Meņģelis, Kārlis Meldrājs, Ralfs Reinfelds, Kārlis Bole, Mārcis Kārkliņš utt. 

Precision piedāvā 2 modeļus - "parasto" un "pro" . Pro ir nedaudz dārgāks. Kā ziņo ražotājs, sportists sāk izjust atšķirību ja gaisa temperatūra ir virs 26 grādi celsija. Tad Pro strādā labāk, tas panākts ar palielinātu eļļas tvertni.

precision s&v clampShock&vibe stūres stiprinājumi. Komplektā ar aizsargu. Samazina stūres vibrāciju vairāk kā par 300%.

Samazina sitienus pa rokām braucot pa nelīdzenu segumu. Stūres kustības stingrums ir regulējams. Ļoti kvalitatīvs izpildījums.

.

Sīkāk visu var izpētīt www.precision-rp.com

Ja ir vēlme iegādāties Precision produktus -26551197 vai agris@neija.lv />

Sadarbības partneri
Pievienot grozam
gab
Pievienot